| Dzinējs: | 49cm3, 2, 5Kw, 2-taktu, gaisa dzesēšana, automāts. |
| Bremzes: | Aizmugure – disku |
| Riepas: | R-6 |
| Degviela: | Benzīns (95) 1:25 (2 taktu eļļa) |
| Patēriņš: | 1, 5L. ~ 30km |
| Atrums: | Max. ~40km/h |
| Iedarbināšana: | Ar roku |
| Kravnesība: | 80 kg |
| Pašmasa: | 28 KG |
| Izmēri: | Sēdekļa augstums 50cm. |
| Nav paredzēts braukšanai pa koplietošanas ceļiem ! |
ATV 49 Y
Original price was: 400,00 €.360,00 €Current price is: 360,00 €.
ATV 125 B R6 Carbon
769,00 €
ATV 49 N
Original price was: 390,00 €.360,00 €Current price is: 360,00 €.
-8%Papildu informācija
| Svars | 35 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 120 × 70 × 70 cm |
| krasa | Army, Dzeltens, Zils |



