| Bremžu sistēma | Disku bremzes 160mm Hidrauliskas |
| Rāmis | Alumīnija L(19) vai XL(21) |
| Rati
Rumba Riepas |
29” / Dubultie alumīnija
GUL Alumīnija ar slēgtiem auto gultņiem KENDA 29 x 2,10 |
| Ātrumi
Stūre / iznesums |
24
CORET alumīnija / alumīnija |
| Pārslēdzējs aizmugures / priekšas | SHIMANO ALTUS / SHIMANO Tournay |
| Pārslēdzēji stūres | SHIMANO M315 3×8 |
| Kasete/Brīvrumba | KASETE SHIMANO HG 8z |
| Amortizācija | Priekša / Slēdzošā dakša ar LOCK sistēmu |
| Pedāļi
Klaņi Sēdeklis |
CORET MTB
SHIMANO CORET MTB |
| Svars | 16,3kg |
CORET GRAT 29” (Melns ar zaļu)
400,00 €
Papildu informācija
| Svars | 16,3 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 160 × 70 × 110 cm |













