| Bremžu sistēma | Disku bremzes 160mm Mehāniskas |
| Rāmis | Alumīnija M(17) |
| Rati
Rumba Riepas |
27,5” / Dubultie alumīnija
GUL Alumīnija ar slēgtiem auto gultņiem KENDA 27,5 x 2,10 |
| Ātrumi
Stūre / iznesums |
21
CORET alumīnija / alumīnija |
| Pārslēdzējs aizmugures / priekšas | SHIMANO Tournay / SHIMANO Tournay |
| Pārslēdzēji stūres | SHIMANO STEF 3×7 |
| Kasete/Brīvrumba | ATA 7z |
| Amortizācija | Priekša / Slēdzošā dakša ar LOCK sistēmu |
| Pedāļi
Sēdeklis |
CORET MTB
CORET MTB |
| Svars | 14,8 kg |
CORET MONT 27,5” (Pelēks)
263,00 €
Papildu informācija
| Svars | 14,8 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 120 × 40 × 110 cm |
















