| Bremžu sistēma | Disku bremzes 160mm Mehāniskas |
| Rāmis | Alumīnija XL(21) |
| Rati
Rumba Riepas |
29” / Dubultie alumīnija
GUL Alumīnija ar slēgtiem auto gultņiem KENDA 29 x 2,10 |
| Ātrumi
Stūre / iznesums Klaņi |
21
CORET alumīnija / alumīnija PROWHEEL |
| Pārslēdzējs aizmugures / priekšas | SHIMANO Tournay / SHIMANO Tournay |
| Pārslēdzēji stūres | SHIMANO STEF 3×7 |
| Kasete/Brīvrumba | ATA 7z / Shimano TZ500 |
| Amortizācija | Priekša / Slēdzošā dakša ar LOCK sistēmu |
| Pedāļi
Sēdeklis |
CORET MTB
CORET MTB |
| Svars | 16,3kg |
CORET RMAX 29″ PRO Oranžs
350,00 €
Papildu informācija
| Svars | 27 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 160 × 70 × 110 cm |











