| Bremžu sistēma | Disku bremzes 160mm Mehāniskas |
| Rāmis | Alumīnija XL(21) |
| Rati
Rumba Riepas |
29” / Dubultie alumīnija
GUL Alumīnija ar slēgtiem auto gultņiem KENDA 29 x 2,20 |
| Ātrumi
Stūre / iznesums Klaņi |
21
CORET alumīnija / alumīnija Shimano |
| Pārslēdzējs aizmugures / priekšas | SHIMANO Acera/ SHIMANO Tournay |
| Pārslēdzēji stūres | SHIMANO STEF 3×7 |
| Kasete/Brīvrumba | Shimano TZ500 |
| Amortizācija | Priekša / Slēdzošā dakša ar LOCK sistēmu |
| Pedāļi
Sēdeklis |
CORET MTB
CORET MTB |
| Svars | 16,3kg |
CORET RMAX 29" PRO Zilganzaļš
350,00 €
CORET RMAX 29" Shimano Tumši zils
Original price was: 425,00 €.375,00 €Current price is: 375,00 €.
CORET RMAX 29″ Shimano Oranžs
Original price was: 425,00 €.375,00 €Current price is: 375,00 €.
-12%Papildu informācija
| Svars | 27 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 160 × 70 × 110 cm |
| krasa | Tumši zils, Zilganzaļš |







