| Dzinējs: | 49cm3, 2, 5Kw, 2-taktu, gaisa dzesēšana, automāts. |
| Bremzes: | Priekša – disku; aizmugure – disku |
| Riepas: | R-10 |
| Degviela: | Benzīns (95) 1:25 (2 taktu eļļa) |
| Patēriņš: | 1L. ~ 30km |
| Atrums: | Max. ~50km/h |
| Iedarbināšana: | Ar roku |
| Kravnesība: | 80kg. |
| Pašmasa: | 22kg. |
| Izmēri: | Sēdekļa augstums 60cm |
| Ieteicams 5-8 gadu vecumam. | |
| Nav paredzēts braukšanai pa koplietošanas ceļiem!
Izsūtam rūpnīcas iepakojumā (kastē, nepilnīgi salikts). |
Papildu informācija
| Svars | 22 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 120 × 70 × 80 cm |









