| Bremžu sistēma | Disku bremzes 160mm Mehāniskas |
| Rāmis | Metāla M(17) vai L(19) vai XL(21) |
| Rati
Rumba Riepas |
29” / Dubultie alumīnija
Mexller MTB X9 29 x 2,10 |
| Ātrumi
Stūre / iznesums |
21
Mexller X alumīnija / alumīnija |
| Pārslēdzējs aizmugures / priekšas | SHIMANO Tournay / SHIMANO Tournay |
| Pārslēdzēji stūres | SHIMANO STEF 3×7 |
| Kasete/Brīvrumba | Shimano 7z |
| Amortizācija | Priekša / Slēdzošā dakša ar LOCK sistēmu |
| Pedāļi
Sēdeklis |
Mexller MTB
Mexller MTB |
| Svars | 16,9kg |
Mexller Grifter 29” (Melns ar zilu)
199,00 €
Papildu informācija
| Svars | 16,9 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 160 × 70 × 110 cm |







