| Bremžu sistēma | Disku bremzes 160mm Mehāniskas |
| Rāmis | Alumīnija XL(21) |
| Rati
Rumba Riepas |
29” / Dubultie alumīnija
FUTURA 29 x 2,25 |
| Ātrumi
Stūre / iznesums |
21
MEXLLER alumīnija / alumīnija / NECO gultņi |
| Pārslēdzējs aizmugures / priekšas | SHIMANO Tournay / SHIMANO Tournay |
| Pārslēdzēji stūres | SHIMANO STEF 3×7 |
| Kasete/Brīvrumba | SHIMANO 7z |
| Amortizācija | Priekša / Slēdzošā dakša ar LOCK sistēmu |
| Pedāļi
Sēdeklis |
MEXLLER MTB
VADER MTB |
| Svars | 16,3kg |
Mexller Solaris 29” (Melns)
325,00 €
Papildu informācija
| Svars | 16,3 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 160 × 70 × 110 cm |








